Moisture Plus Ampoule – Dr. Schrammek

895 

Ampule pro intenzivní hydrataci a pokožku s prvními vráskami

Koncentrát v ampulích s inovativním složením nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, pro dehydrovanou pleť bez vláhy a pro pokožku s prvními vráskami. Toto sérum trvale udržuje vlhkost pokožky a okamžitě pomáhá redukovat jemné mimické vrásky a předchází jejich dalšímu vzniku. Pleť po použití získává dětskou jemnost a mladistvý vzhled. Hydratace podporuje proces samočištění a proto jsou tyto ampule vhodné i pro aknózní pleť.

 

Skladem

Popis

Preventivní a přesto velmi intenzivní domácí ošetření pokožky. Pomocí hluboce hydratačních ampulí Moisture Plus udržíte Vaši pokožku pružnou, vláčnou a bez vrásek. Kontury obličeje se zjemní a pokožka je viditelně pevnější a hladší. Díky lehkému složení se sérum snadno vstřebává a působí velmi rychle a účinně.

Hlavní účinky:

  • intenzivní přísun hydratace pro pokožku

  • výrazná redukce vrásek způsobených suchostí plet

Použití: otočte uzávěr aplikátoru a aplikujte obsah ampule na tvář, krk a dekolt. Jemně vklepejte koncentrát do pokožky, aby se dobře absorboval. Ampule se může použít taky na aktivaci Balance+ Mask. Ampuli vždy nanášejte na vyčištěnou a tonizovanou pleť a po nanesení ampule použijte Váš oblíbený krém. Ampule lze používat ráno i večer. Obsah jedné ampule lze dávkovat do několika dnů (ampule lze znovu uzavřít).

Další informace

Obsah

7x 2 ml