Beauty Guru

Jsme společnost zabývající se neinvazivními metodami omlazení pleti a dalšími doplňkovými zkrášlovacími procedurami celého těla. Díky individuálnímu přístupu, diagnostice a pečlivé anamnéze každého našeho klienta, v kombinaci s nejkvalitnějšími produkty 21. století, jsme schopni dosáhnout nejlepších možných výsledků v co nejkratším časovém horizontu. Spolupracujeme s našimi klienty a setrváváme s nimi v úzkém kontaktu i po ošetření. Chceme tak docílit nadstandardní úrovně poskytování těchto služeb, ale i toho, aby si Naši zákazníci byli jisti, že u nás jsou v nejlepších rukou.

K dosažení nejlepšího výsledku a Vaší naprosté spokojenosti, jsme po dlouhém hledání té nejkvalitnější kosmetiky, zvolili značky LINDA MEREDITH a Dr. med. Christine SCHRAMMEK.

Prvotřídní služby nejvyšší kvality a Vaše plné pohodlí jsou pro nás samozřejmostí. Salon Beauty Guru v centru Prahy, kde nás můžete navštívit, je symbolem elegance, komfortu a přátelské atmosféry. Stejně tak, se u nás můžete cítit i Vy.  

Postupně rozšiřující se portfolio služeb a personálu, je vždy přizpůsobeno Vám, našim klientům, k Vaší naprosté spokojenosti. Milujeme svou práci, a proto se k nám naši klienti rádi vrací. Přijďte si i Vy, vychutnat pohodovou atmosféru, získat dobré rady a perfektní výsledky v oblasti krásy.

Těšíme se i na Vaši návštěvu

Naše Filozofie

Naše pleť, stejně jako naše tělo, nám přesně říká, co doopravdy potřebuje. To jak pleť vypadá a jak ji cítíme je odrazem široké škály vlivů na náš organismus. Může se jednat o špatnou životosprávu, nadměrný stres, nevhodně zvolenou péči, produkty i jiné.

Ke každému z Vás, přistupujeme individuálně. Neřešíme pouze daný problém, zabýváme se jeho příčinou a tu se následně snažíme eliminovat. Vnímáme člověka jako celek. S jeho city, potřebami, psychickým i fyzickým rozpoložením.   

Jsme si jisti, že při správně zvolené péči, za pomoci zkušeného terapeuta a důslednosti klientů dodržovat následné kroky, lze dosáhnout vynikajících výsledků, a to i bez invazivních či jinak drastických metod.    

Chceme, abyste se cítili spokojeně ve své kůži. Pečujte o sebe a dopřávejte svému tělu to, co si doopravdy zaslouží…   

Náš tým

Kristýna Janošík

Po absolvování zdravotní školy vystudovala Kristýna Akademii profesionální kosmetiky, je členkou unie kosmetiček. Pracovala se spoustou významných světových značek, jakými jsou Sensai, La Prairie, Anne Semonin či Clarins. Je certifikovanou vizážistkou celosvětově proslulé dekorativní kosmetiky Bobbi Brown. V našem salonu se zaměřuje na prvotřídní péči v oblasti kosmetiky se značkou Dr. med. Christine Schrammek a Linda Meredith, kde také získala celosvětově uznávaný certifikát školitelky a terapeutky. Jako doplňující služby poskytuje consulting v oblasti kosmetiky, ošetření těla a makeupu. V posledních letech se aktivně věnuje rozvoji a inovaci v oblasti permanentního make-upu včetně odstranění starého tetování pomocí laseru. 

Sumi Kadyrová

Příběh
beauty Guru

Vždy jsem ve svém životě hledala jeho krásu. Už jako malá, jsem při dlouhých procházkách přírodou vnímala každý její detail, její sílu, která mi vždy dodávala spoustu energie. Cítila jsem, že se chci věnovat a pomáhat lidem. Pečovat o ně a dělat svět spokojenější a krásnější.

Mou první volbou byla zdravotní škola, po které měla následovat medicína a kariéra lékařky. Již při středoškolském studiu, jsem si ale uvědomila, jaká příkoří toto povolání obnáší a že by mi trvalo nejméně dalších 10 let, než bych byla opravdovou paní doktorkou a mohla bych dělat, co mne doopravdy baví a naplňuje. Proto jsem své rozhodnutí přehodnotila a nakonec si vybrala zcela novou cestu, o které jsem nikdy předtím nepřemýšlela.

Kosmetičky a kadeřnice, byly vždy považovány jako obory, které si volí ne moc chytré holky. Ty, co nemají na něco víc. To je ale pěkná hloupost, nemyslíte? Bohužel, takto se na některé profese pohlíží dodnes.

Od prvopočátku jsem se začala vzdělávat u té nejpovolanější, Olgy Knoblochové, která je nejen legendární královnou kosmetiček v České Republice, ale také zakladatelkou Dermacolu a pro mě, v té době, byla velkou inspirací. Zde se začal psát můj příběh.

Začátky však nikdy nejsou jednoduché, ať už jste právník, lékař, kosmetička nebo astronaut. Pokud se řadíte mezi normální smrtelníky, je, obzvláště ze začátku, trošku obtížné najít někoho, kdo ve vás uvidí potenciál. Vaši radost z práce, Vaše odhodlání a chuť pracovat, Vaše ambice, vytrvalost, a dá Vám příležitost zazářit. Bez zkušeností a klientely jste zkrátka nikdo. Při mnohých pokusech v práci pro různé instituce, salony a značky jsem pochopila, že musím začít sama za sebe. Že moje přesvědčení, jak by měla kosmetická osvěta a takovéto služby vypadat, se daleko liší od realizace mých bývalých nadřízených. Vždy jsem se cítila jako v kleci, zklamaná a nepochopená. Naštěstí, to vše mne dovedlo až sem… ke dni, kdy otevírám nový salon, realizuji vlastní projekty, píši sama každou stránku svého života.

Děkuji všem partnerům, kteří se podíleli na mém rozvoji a realizaci mého snu. Děkuji za své klienty, jejich důvěru a energii. Děkuji za příležitost stát se BEAUTY GURU.

Kristýna Janošík