makeup

V našem salonu pořádáme workshopy a školení na téma, jak být sama sobě vizážistkou, jak si vybírat správná líčidla pro svůj typ a odstín pokožky, jak se nalíčit do práce nebo na večírek. Můžete si u nás dopřát i nalíčení přímo od profesionálů. Nabízíme realizaci svatebního, denního i večerního líčení a fotomakeupu.

Depilační technika, při které jsou chloupky odstraňovány ve směru jejich přirozeného růstu, výrazně zpomaluje jejich další růst. Navíc jsou chloupky hned po první depilaci viditelně řidší a jemnější. Frekvence opakování depilace je individuální, nicméně v průměru stačí 1x během 3–6 týdnů.

Depilační cukrová pasta se snadno odstraní vlažnou vodou jak z pokožky, tak i z textilu nebo jakéhokoliv povrchu. Přípravek je 100% přírodní. Je hypoalergenní, nezpůsobuje žádné podráždění kůže a není testován na zvířatech. Pasta je tak přirozená, že ji lze dokonce i jíst!

Depilační cukrovou pastu používáme ohřátou na tělesnou teplotu, proto nehrozí popálení pokožky, nevadí křečovým žilám, depilovat se může i diabetik, protože tato metoda nezpůsobuje překrvení. Pasta se nelepí na živé kožní buňky. Zásadou depilace cukrovou hmotou je, že pasta obalí chloupky, kolem nich prosakuje do folikulu (kožního póru), který změkčí a uvolní. Proto se depilace stává méně bolestivou. Odstraní tak pouze chloupky a odumřelé kožní buňky (vyhlazující efekt) a nenarušuje vrstvu nové kůže. Proto se může používat i při lupence a ekzémech. Trauma a nepříjemné pocity jsou pro klienta tedy menší. Na stejné místo se lze vrátit i víckrát, nehrozí podráždění pokožky.

PŘED PRVNÍ DEPILACÍ CUKROVOU PASTOU PANDHY’S je nezbytné:

  • Délka chloupků 4–5 mm. Chloupky jsou totiž tvrdší, zvláště pokud klientka používá do té doby holení žiletkou. Pokud jsou tedy delší, snadněji se odstraní. Doba trvání první depilace je cca 60 min.
  • pro další návštěvu je dostačující délka chloupků 2–3 mm, čas strávený na depilaci se postupně zkracuje.
  • pro první depilaci doporučujeme zvolit jen jednu partii. Není problém se před depilací poradit – rády vám poskytneme veškeré informace.
  • je možná i konzultace
  • bolestivost při depilaci je snížená na minimum, nedochází k poškozování pokožky a zarůstání chloupků.
  • žádné alergické reakce po depilaci
  • díky tomuto způsobu depilace dochází k řídnutí a ztenčování chloupků
  • jedinou viditelnou reakci, kterou právě první depilace může vyvolat, je zarudnutí pokožky. I to však během 1–2 hodin po zákroku zmizí.

Zpracování osobních údajů

4 + 15 =