• Osobní odběr: Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout v salónu Beauty Guru, na adrese Rubešova 4, Praha 2, a to již následující den po Vaší objednávce.


       Otevírací doba:

       pondělí:  zavřeno
       úterý:      12 – 19
       středa:    12 – 19
       čtvrtek:   12 – 19
       pátek:      12 – 19
       sobota:   zavřeno (pouze na základě předchozí telefonické domluvy)
       neděle:    zavřeno (pouze na základě předchozí telefonické domluvy)

       Mimo otevírací dobu pouze po předchozí telefonické domluvě. Telefon + 420 773 164 600

 • Doručení na Vámi zvolenou adresu: přeprava zboží probíhá výhradně prostřednictvím přepravní společnosti PPL.
  Doba dodání: do 2 pracovních dní (následujících po dni objednání zboží).
  Cena: 99 Kč, při objednávce nad 2 000 Kč doprava ZDARMA

 • PPL ParcelShop: dodání na Vámi vybrané odběrné místo společnosti PPL.
  Doba dodání: do 2 pracovních dní (následujících po dni objednání zboží).
  Cena: 99 Kč, při objednávce nad 2 000 Kč doprava ZDARMA

Jak to funguje?

Po předání (odeslání) zboží přepravci budete informováni prostřednictvím e-mailu, na Vámi uvedenou adresu, o aktuálním stavu Vaší zásilky. Před samotným doručením zásilky obdržíte informativní SMS s termínem doručení (rozmezí 2 hodin) a telefonním číslem na řidiče.
Pokud v daném termínu nebudete zastiženi, bude Vám zásilka doručena v následujícím dni. O předpokládaném čase doručení budete opět informováni prostřednictvím
e-mailu a SMS zprávy.

V případě potřeby, můžete změnit parametry doručení (např. adresa, datum) na webu přepravní společnosti, a to na www.pplbalik.cz. Případně si můžete nechat doručit zásilku na některý z PPL ParcelShopů, kde bude zásilka uložena po dobu 7 dnů a Vy si ji, kdykoliv v pracovní době, můžete vyzvednout. Aktuálně je v ČR k dispozici 1350 výdejních míst.

Prosíme Vás, při převzetí pečlivě zkontrolujte obal zásilky, zda není nikterak závažně poškozen a zda není narušena lepicí páska či samolepka, které by naznačovali nedovolené otevření zásilky. V případě jakýchkoliv poškození či podezření nahlaste tuto skutečnost řidiči přepravní společnosti. V případě pochybností o stavu zásilky můžete převzetí zásilky odmítnout. V tomto případě nás prosím ihned informujte na info@beauty-guru.cz. Na pozdější reklamace nemusí být brán zřetel.