Hyaluronic Hydrating Mist – Linda Meredith

1 075 

Výjimečný hydratační sprej skvělý pro rychlou a efektivní péči o pleť! Podporuje přirozenou vlhkost pokožky, zanechává ji svěží a zdravě vypadající. S vysokým obsahem kyseliny hyaluronové pro mladistvý vzhled a bez alkoholu. Obsahuje esenciální oleje, jako je levandule a rozmarýn, které pomáhají uklidnit pokožku.

Skladem

Popis

Téměř každá značka má své tonikum. Používají se především k rozpouštění silných odličovacích produktů na bázi oleje, které ucpávají póry a mají negativní vliv na produkci kožního mazu. Odličovací a čistící produkty od Lindy Meredith obsahují složky, které snadno smyjete a rozpustíte pomocí vody. Netřeba používat tonikum, kterým byste zbytečně Vaši pleť zatěžovali. Je zde tedy prostor pro doplňující péči. Hydrating Mist celkově zlepšuje kondici Vaší pleti a napomáhá absorpci a účinku následně použitých produktů.

Aplikace (použití):

KROK 1: Po vyčištění obličeje osušte pokožku jemným ručníkem, případně přiložením papírového ubrousku. Se zavřenýma očima aplikujte produkt z přibližně 20-ti centimetrové vzdálenosti na povrch celého obličeje, krku a dekoltu…

KROK 2: Po nanesení dostatečného množství produktu, 2 – 4 stlačení pumpičky obvykle postačí, jej můžete krouživými pohyby konečků prstů jemně zapracovat do pokožky. Sprej se velmi rychle vstřebává a zanechává Vaši pleť hedvábně jemnou.

 

Další informace

Hmotnost 0,05 kg
Obsah

50ml