LM1 – Linda Meredith

3 470 

LM1 je nejsilnější produkt od Lindy Meredith bojující proti známkám stárnutí pleti. Tento jemný fluid poskytuje hloubkovou regeneraci kůže. První známky účinku, jsou viditelné již po 30-ti minutách od jeho aplikace. Obsahuje enkapsulované vitamíny A, C a E ve velmi vysoké koncentraci, doplněné silnými antioxidanty, jako je zelený a bílý čaj, výtažek z fenyklu, cukrové řepy, ovesný beta-glucan a extrakt z kukuřičných jader.

Skladem

Popis

LM1 je doporučován jako 30-ti denní, velmi intenzivní kůra pro omlazení a celkovou regeneraci pleti. Jedná se o nejsilnějším produkt s těmito účinky na trhu. Svým složením předčí veškerou konkurenci zabývající se přírodním omlazováním pleti. Vysoký podíl antioxidantů a jejich do detailů navržená kombinace, propůjčuje tomuto produktu nevšední možnosti, jak omladit a regenerovat Vaši pleť. Velice dobře si poradí i s drobnými nedostatky, které jsou způsobeny slunečním zářením, přílišným stresem či přibývajícím věkem.

Je navržen jako sérum, které se díky své konzistenci okamžitě vstřebá pod povrch kůže a začne intenzivně pracovat na její nápravě. Zlepšuje obranyschopnost kožních buněk a jako nejkvalifikovanější trenér zlepšuje kondici a vzhled Vaší pleti. Jeho účinky byly otestovány na řadě klientů se shodnými výsledky. Pokožka ošetřená kůrou LM1, je na první pohled mladší, pružnější a plná života. Pokud chcete vidět okamžité výsledky, LM1 je ta správná volba. Je to neodmyslitelná součást Vaší domácí péče o pleť.

Aplikace (použití):

KROK 1: Předpokladem pro správný účinek tohoto séra je důkladně očištěná pokožka.  Prvně použijte GEL CLEANSER a CREAM CLEANSER

KROK 2: Pomocí konečků prstů, naneste jednu nebo dvě pumpičky séra LM1 na celý obličej a krk. LM1 je tak jemný, že ho lze použít i v okolí očí…

KROK 3: Po jeho aplikaci použijte Váš oblíbený krém. LM1 lze kombinovat s jakýmkoli dalším přípravkem od Lindy Meredith.

Další informace

Obsah

30ml

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „LM1 – Linda Meredith“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *