LM1 – Linda Meredith

3 550 

LM1 je nejsilnější produkt od Lindy Meredith bojující proti známkám stárnutí pleti. Tento jemný fluid poskytuje hloubkovou regeneraci kůže. První známky účinku, jsou viditelné již po 30-ti minutách od jeho aplikace. Obsahuje enkapsulované vitamíny A, C a E ve velmi vysoké koncentraci, doplněné silnými antioxidanty, jako je zelený a bílý čaj, výtažek z fenyklu, cukrové řepy, ovesný beta-glucan a extrakt z kukuřičných jader.

Skladem

Popis

LM1 je doporučován jako 30-ti denní, velmi intenzivní kůra pro omlazení a celkovou regeneraci pleti. Jedná se o nejsilnějším produkt s těmito účinky na trhu. Svým složením předčí veškerou konkurenci zabývající se přírodním omlazováním pleti. Vysoký podíl antioxidantů a jejich do detailů navržená kombinace, propůjčuje tomuto produktu nevšední možnosti, jak omladit a regenerovat Vaši pleť. Velice dobře si poradí i s drobnými nedostatky, které jsou způsobeny slunečním zářením, přílišným stresem či přibývajícím věkem.

Je navržen jako sérum, které se díky své konzistenci okamžitě vstřebá pod povrch kůže a začne intenzivně pracovat na její nápravě. Zlepšuje obranyschopnost kožních buněk a jako nejkvalifikovanější trenér zlepšuje kondici a vzhled Vaší pleti. Jeho účinky byly otestovány na řadě klientů se shodnými výsledky. Pokožka ošetřená kůrou LM1, je na první pohled mladší, pružnější a plná života. Pokud chcete vidět okamžité výsledky, LM1 je ta správná volba. Je to neodmyslitelná součást Vaší domácí péče o pleť.

Aplikace (použití):

KROK 1: Předpokladem pro správný účinek tohoto séra je důkladně očištěná pokožka.  Prvně použijte GEL CLEANSER a CREAM CLEANSER

KROK 2: Pomocí konečků prstů, naneste jednu nebo dvě pumpičky séra LM1 na celý obličej a krk. LM1 je tak jemný, že ho lze použít i v okolí očí…

KROK 3: Po jeho aplikaci použijte Váš oblíbený krém. LM1 lze kombinovat s jakýmkoli dalším přípravkem od Lindy Meredith.

 

Potřebujete poradit s péčí o pleť?

Navštivte náš salon na Vinohradech a nechte se hýčkat luxusní kosmetikou Linda Meredith a Dr. med. Christine Schrammek. Poradíme Vám se správným výběrem produktů a doporučíme ošetření na míru vašim potřebám.

Najdete u nás:

  • Nejlepší péči o pleť v Praze
  • Značky Linda Meredith a Dr. Schrammek
  • Odborné poradenství a diagnostiku pleti
  • Širokou škálu ošetření pro všechny typy pleti

Přijďte se přesvědčit sami! Objednat se můžete na tel.: 773 164 600

Další informace

Obsah

30ml