Q3 – Linda Meredith

2 390 

Tento elegantní krém Vás na první dotek uchvátí svou specifickou konzistencí. Při jeho nanesení ucítíte jeho lehkost a snadnou absorpci, ale zároveň jeho sílu pleť vyživit a harmonizovat její vláhu.

Skladem

Popis

Pokročilé řešení stárnutí pleti v podobě tohoto lehkého krému s velmi komfortní konzistencí. Obsahuje saflorový a sójový olej, ale také velké množství vitamínu E pro zklidnění pokožky. Další významnou složkou krému je látka Purcellin, která je používána k léčbě těžkých poškození pokožky a léčbě jizev.

Q3 je vhodný pro všechny typy pleti. Ocení ho především klienti a klientky potýkající se s pletí unavenou a zašedlou, s pletí, která prahne po výživě a zároveň velké dávce hydratace. Patří mezi nejoblíbenější krémy od Linda Meredith, a to naprosto oprávněně. Působí v hlubokých vrstvách pokožky a napravuje její poškození. Probouzí v naší pleti schopnost regenerace. Pokožka je po použití vláčná, svěží, mladistvá a zářivá.

Aplikace (použití):

KROK 1: Tento produkt si okamžitě zamilujete. Malé množství naneste pomocí konečků prstu na celý obličej včetně okolí očí, krku a dekoltu…

KROK 2: Jemně vmasírujte krém do pokožky do jeho úplného vstřebání…

KROK 3: Pro intenzivní účinek a regeneraci, nebo při větším poškození pokožky (vysušení nebo spálení od slunce) naneste větší množství Q3 na celý obličej a ponechejte ho do úplného vstřebání jako masku.

Další informace

Hmotnost 0,05 kg
Obsah

50ml