V-Tox – Linda Meredith

2 390 3 490 

Jednoznačně nejprodávanější a inovativní krém z řady Linda Meredith. Přirozenou cestou napodobuje účinky botoxu. Částečně blokuje nervové signály, které pohybují svaly, a účinně vyhlazuje Vaše vrásky. Obsahuje Šurchu zelenou, jenž se používá v lékařství i v čínské medicíně, při závažných poškozeních kůže. Složky ženšenu napomáhají vyhlazovat vrásky a Gotu Cola (pupečník asijský) okamžitě léčí poškozené tkáně. V-Tox dále podporuje tvorbu kolagenu a elastinu a napomáhá udržení vlhkosti.

Popis

V-Tox je zcela bez parabenů, čistě veganský produkt, který mohou používat i těhotné ženy! Lze jej aplikovat lokálně, ale i na celý obličej, dekolt a krk. Obsahuje vzácné přísady, které se již stovky let vyskytují v čínské medicíně a Ajurvédě. Jsou považovány za zázračné elixíry mládí, jež napomáhají léčit závažná onemocnění kůže. Díky své struktuře, V-Tox nejprve ulpívá na povrchu pokožky a postupně se vpíjí do hloubky. Postupně působí v povrchových vrstvách a intenzivně opravuje porušenou pokožku. Jeho účinné látky putují do hlubších vrstev a léčí tak vzniklé vrásky a zamezují jejich opětovnému vzniku blokací nervových zakončení. Celý proces probíhá přirozenou cestou za pomocí rostlinných složek. Výsledkem je vyhlazená a přirozená tvář. Mladistvá, zářivá a zdravá pokožka.

Aplikace (použití):

KROK 1: Při první aplikaci V-Toxu se nejdříve soustřeďte na jednotlivé hluboké vrásky. Pomocí konečků prsů jej nanášejte lokálně na poškozená místa. V-Toxvetřete přímo do linií a vrásek na obličeji…

KROK 2: V-Tox lze použít i na celou plochu obličeje, kromě těsného okolí očí. Celkové účinky krému lze významně urychlit za pomocí aplikace kyslíku, viz. Linda Meredith V-TOX OXYGEN Treatment.

Další informace

Obsah

30g, 50g