Amazon – Linda Meredith

4 800 

Exkluzivní balzám, který pomáhá posílit přirozenou ochranou bariéru pokožky. Působí jako velmi silný protizánětlivý lék pro všechny typy pleti. Zklidňuje i velmi suchou, nebo výrazně podrážděnou kůži a zároveň ji dodá dokonale hladký vzhled. Amazon obsahuje velkou řadu silných antioxidantů. Velké množství vitamínu C, omega mastné kyseliny 6 a 9, výtažek z ovoce Acai a vzácný léčivý olej Andiroba. Amazon neobsahuje žádné vonné přísady, jeho příjemná karamelová vůně je zásluhou výjimečných léčivých přísad.

Skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Amazon musíte pocítit na vlastní kůži, abyste uvěřili jeho léčivým schopnostem. Dokáže pracovat v hlubokých i povrchových vrstvách kůže zároveň. Mikročástice vitamínu C pronikají hluboko do pokožky a mají okamžitý účinek proti jejímu stárnutí. Omega oleje revitalizují stárnoucí pokožku tím, že zvyšují tvorbu kolagenu a elastinu. Protizánětlivé léčivé přísady bojují proti řadě podráždění kůže na povrchu, jako jsou spáleniny, ekzémy, lupénka, nebo velmi suchá kůže. I když je Amazon bohatý na oleje a neobsahuje ani kapku vody, zanechává díky své konzistenci dokonale matný a vyhlazený povrch. Je vhodný pro klientky, které nechtějí používat makeup, ale přesto chtějí mít hladkou a matnou pleť. Je ideální i pro muže, kteří většinou nemají rádi mastný film na povrchu pokožky, jaký zanechávají silně výživné krémy na bázi oleje.

Aplikace (použití):

KROK 1
Vzhledem k tomu, že tento výrobek má konzistenci tužšího balzámu, je třeba ho před aplikací lehce rozehřát mezi konečky prstů. Na celý obličej spotřebujete množství o velikost dýňového semínka…

KROK 2
Při aplikaci věnujte zvláštní pozornost poškozeným nebo podrážděným oblastem kůže, ale i vráskám a jizvám. Nanášejte ho lokálně nebo celoplošně na celý obličej, a to vždy jako poslední krok Vaší péče bez použití makeupu nebo pudru.

Další informace

Obsah

50g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Amazon – Linda Meredith“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *