Sleva!

Botanical Toner – Anne Semonin

Original price was: 1 395 Kč.Current price is: 1 115 Kč.

Toto blahodárné zklidňující tonikum je řešením všech problémů pokožky. Je složen z Deionizované vody, která přirozeně hydratuje pokožku. Obsahuje protizánětlivý koncentrát z hamamelu, který má regenerační a antibakteriální vlastnosti. Tento produkt lze obohatit o další látky z intenzivních komplexů, přímo navržené Vaším terapeutem a to dle aktuálních potřeb Vaší pokožky, pro ještě intenzivnější a rychlejší účinky.

Není skladem

Popis

Základem Botanical Toner je Vilínová voda.  Tato voda je základním kosmetickým přípravkem, na který nejsou prokázané žádné kožní alergie. Používá se v dermatologickém průmyslu a má úspěšné výsledky při ošetřování závažných kožních onemocnění. Nedráždí pokožku a zanechává jí lehce hydratovanou, provoněnou a zářivě čistou. Toto tonikum otevírá póry a podporuje účinnost následně použitých produktů. Zvyšuje buněčnou komunikaci a tím urychluje regeneraci a detoxikaci jednotlivých buněk.

Aplikace (použití):

Každé ráno i večer použijte na vyčištěnou pokožku. Můžete přípravek nanést pomocí vatového tamponu, nebo pro osvěžení pokožky nalijte malé množství tohoto tonika do dlaní a vtiskněte do pokožky celého obličeje, krku a dekoltu.

Tonikum lze obohatit o esenciální oleje a stopové prvky a přidat do něj Intenzivní komplexy ANNE SEMONIN následujícím způsobem. Odšroubujte víčko Marine toner a pomocí pipety v intenzivním komplexu aplikujte 10 kapek do toneru z obou
jednotlivých fází komplexu. Esenciální oleje a stopové prvky.

Tyto komplexy jsou nesmírně intenzivní, proto není potřeba překračovat doporučené
dávkování.

Detoxifying Intensive Complex – pro vyčištění pleti a navrácení její rovnováhy,
Balancing Intensive Complex – pro hydrataci, léčení vyrážek a podráždění,
Smoothing Intensive Complex – pro zmenšení rozšířených kapilár,
Firming Intensive Complex – pro tonizování pleti a zvýšení její pružnosti.

Další informace

Obsah

200 ml