Amazon Enzyme Peel

1 780 

Jemný, krémový, enzymatický peeling s obsahem papáji a ananasu. Šetrně odstraňuje odumřelé buňky, aniž by došlo k narušení či poškození povrchu pokožky. Drobné částečky ořechových skořápek pro důkladnější čištění, společně s přírodním léčivým aloe vera, jsou ideální kombinací, která Vaši pleti dodá jasnější a mladistvý vzhled.

Skladem

Kategorie: ,

Popis

Základem krásné pokožky je její vyhlazený a čistý povrch. Šetrné odstraňování odumřelých buněk, bez jakéhokoli drastického zásahu v podobě mechanického peelingu, by mělo probíhat v pravidelných intervalech, a to s největší možnou jemností. Zlepšíte tak kvalitu a vitalitu Vaší pleti, a celkově urychlíte obnovovací proces Vaší kůže.

Tloušťka pleti se u každého jednotlivce liší, a proto je rozhodující volba správného peelingového produktu a četnost jeho použití. V opačném případě by mohlo dojít k poškození nových povrchových vrstev. Pro ideální výsledky používejte AMAZON ENZYME PEEL 1x týdně po dobu 15-ti minut.

AMAZON ENZYME PEEL je vhodný i pro velmi citlivou pleť, jelikož šetrně a jemně rozpouští odumřelé buňky. Jeho krémová konzistence a blahodárné složení, bohaté na přírodní enzymy a mastné kyseliny, zanechává pleť rozjasněnou, hladkou, dokonale čistou a krásně provoněnou.

Aplikace (použití):

KROK 1
Konečky prstů jemně naneste dostatečné množství (jedna kávová lžička) AMAZON ENZYM PEEL na celý obličej a krk. Začněte od čela a postupujte směrem dolů…

KROK 2
Nechte ho působit přibližně 15 minut. Při tomto procesu můžete být aktivní a dělat věci, které potřebujete, nebo si vychutnat jeho svěží a příjemnou vůni u odpočinku…

KROK 3
Následně, pomocí konečků prstů a teplé vody, produkt důkladně smyjte ze všech částí obličeje. Obličej jemně masírujte, v žádném případě nedrhněte! Poté Vaši pleť ošetřete pomocí HYDRATING MIST a naneste Váš oblíbený krém.

Další informace

Obsah

50 ml

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Amazon Enzyme Peel”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *