Ošetření
Linda Meredith

Úvod k obchdoubohužel zcela běžné, není 

Ošetření
COLLAGEN

Je čistý přírodní (živočišný) produkt, který má výjimečné hydratační a zvlhčující schopnosti a impozantní zpevňující efekt. Collagen je hlavní stavební matriál svěže a mladě vypadající pokožky, který podporuje její pevnost a pružnost. Kolagenová vlákna, která jsou našemu tělu vlastní, udržují vlhkost a hydrataci v pokožce a jejich úbytek během času má vliv na stárnutí organismu a s tím i kůže. Pro udržení pevnosti a pružnosti musíme tuto stavební jednotku pleti neustále aktivně dodávat, abychom se vyhnuli případným injekčním zákrokům a jiným úpravám plastické chirurgie. Toto ošetření může výrazně zlepšit vzhled pokožky. Zklidňuje a zjemňuje povrch pleti zejména po jakémkoliv podráždění, ozařování pleti i po odstranění chloupků. Také zlepšuje schopnost pleti absorbovat specifické aktivní ingredience a zvýší jejich efektivitu. Při absolvování šesti ošetření Collagen je viditelná redukce vrásek srovnatelná s chirurgickým zákrokem. Spojení všech těchto nejefektivnějších ošetření je vhodné pro redukci vrásek a dlouhodobou hydrataci a prevenci v boji proti stárnutí pleti.

Ošetření Kyselinou
hyaluronovou

Kyselina hyaluronová je velmi populární v oblasti krásy a zdraví. Ačkoliv je nám známo, že se v našem těle stejně jako collagen vyskytuje, není jí vždy na těch správných místech dostatečné množství, aby naši pokožku dokonale hydratovala a udržela dětsky krásnou. Linda Meredith vyvinula speciální masku ze 100% kyseliny hyaluronové, která má při zapracování kyslíkem ještě větší a dlouhodobější výsledky. Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu, které pojme přibližně tisícinásobek své hmotnosti. Brání prostupu virů a bakterií, má úžasně pozitivní vliv na elasticitu kůže. Po tomto ošetření bude vaše pleť opravdu jemná, pružná a prozářená, jako dětská pokožka.

Pleťové
masáže

Není účinnější metody v přirozeném boji proti vráskám než ruční masáž obličeje. Jako každá masáž, i tato má svá pravidla a omezení. Spoustu kosmetických značek se vyznačuje právě tím svým identickým a nezaměnitelným postupem, který by měl být za každou cenu dodržován dle filozofie značky. U nás v salonu kombinujeme několik druhů obličejových masáží. Vše probíhá dle přání a stavu pleti daného klienta či klientky. Dosahujeme tak ještě lepších výsledků našich terapií. Masáže obličeje, krku a dekoltu si u nás ale můžete dopřát i mimo kosmetické ošetření. Ať už jako prostředek k hluboké relaxaci, nebo jako podporu vašeho pravidelného omlazování na kosmetice.

Konzultace a
diagnostika Pleti

Nejste si jistí kosmetickými přípravky, které používáte? Ať už se jedná o pečující nebo dekorativní kosmetiku, rádi vám poradíme, co je správné pro váš typ pleti, a které přípravky mohou třeba za to, že vaše pleť není podle vašich představ. K diagnostice pleti jistě patří i rozbor vaší životosprávy a vašeho denního režimu, ale především důkladná prohlídka vaší pleti. Dozvíte se, jak dále postupovat a co dělat pro to, aby byla vaše pleť zdravá, krásná a vy tak maximálně spokojení.

11 + 13 =

Kdo používá kosmetiku Linda Merredith