Impurity Control Ampoule – Dr. Schrammek

895 

Ampule na mastnou a pórovitou pleť s nečistotami

Sérum v ampulích pro problematickou a mastnou pleť. Ampule se výborně hodí pro adolescentní pleť stejně jako pro pleť s nečistotami, které jsou způsobeny jakoukoliv hormonální nerovnováhou. Předchází vzniku hyperpigmentace vznikající po akné. Díky výtažkům z tamarindu pleť nevysušují a naopak dodají hydrataci i zlepší zásobování pleti vlhkostí. Díky svojí konzistenci se sérum rychle absorbuje a nemá dráždivý efekt. Nové ampule obsahují vylepšené unikátní složení, díky krému komplexněji účinkují na problematikou pleť a nově předchází nechtěné pozánětlivé hyperpigmentaci.

Skladem

Popis

Impurity Control Ampoule od Dr. med. Christine Schrammek je speciálně navržená koncentrovaná tekutina obsažena v hygienicky zabalených ampulích. Působí proti nadměrné tvorbě kožního mazu a předchází vzniku akné a nežádoucího podráždění, plynoucího z hormonální dysbalance organismu. Hlavní složkou je Acnacidol TM, látka která redukuje kožní maz a působí antibakteriálně. Dále je zde zastoupen, jako klíčová složka,  Niacinamid, který má zesvětlující a protizánětlivé účinky. Další neméně důležité látky jako vilín, Imindinyl a kyselina salicylová, působí posilujícím, hydratačním a protizánětlivým účinkem.

Hlavní účinky:

  • pomáhá účinně bojovat proti zánětům mastné a nečisté pleti
  • snižuje akné a reguluje tvorbu kožního mazu
  • póry se zdají jemnější
  • hydratační účinek

Tip: v případě normální až mastné aknózní pleti doporučujeme kombinaci ampulí Impurity Control a Sensi Calm. Ampule Impurity Control používejte na noc a ampule Sensi Calm přes den. Pokud je Vaše pleť aknózní a zároveň velmi citlivá nebo suchá (dehydratovaná), jsou lepší alternativu pouze ampule Sensi Calm.

Použití:  pro snadnou a hygienickou aplikaci odtrhněte uzávěr aplikátoru a produkt naneste na obličej krk a dekolt. Jemně vklepejte koncentrát do pokožky, aby se dobře absorboval. Ampuli vždy nanášejte na vyčištěnou a tonizovanou pleť a po nanesení ampule použijte krém. Ampule lze používat ráno i večer. Obsah jedné ampule lze dávkovat do několika dnů (ampule lze znovu uzavřít). Produkt lze nanášet na celou pleť nebo pouze lokálně na T zónu či místa s akné. Při lokální aplikaci nanášejte několikrát za den na existující nečistoty. Ampule lze využít také jako intenzivní sedmidenní domácí kúru, kdy každý den na pleť nanesete jednu celou ampuli (1/2 ráno a druhou 1/2 večer).

Další informace

Hmotnost 0,02 kg
Obsah

7x 2 ml