Ošetření
Linda Meredith

Linda Meredith působí v kosmetickém průmyslu již přes 40 let. Za tuto dobu podrobila problematiku pleti důkladnému studiu a analýze, díky kterým zaznamenala značné změny ve vývoji našeho těla a dopadům některých faktorů dnešní doby na naši pokožku. Těmito faktory jsou především syntetické složky, nejen v potravinách a kosmetických přípravcích, které jsou nepřítelem pro naše tělo a ovlivňují jeho vývoj negativním způsobem. Chemické konzervanty a hormony, které mají dopad i na naši kůži, jsou bohužel součástí našeho každodenního života. Díky tomu, že jsou v dnešní době zcela běžné, není úplně jednoduché se jim ve všech situacích vyhnout. Také hektický životní styl a stres, který ovlivňuje naše emoce, souvisí s naším imunitním systémem a má vliv na stav naší pokožky. Díky tomu klasické typy pleti, tak, jak je známe z dřívějška, přestaly existovat a vzájemně se prolínají. Mastnou, suchou nebo smíšenou pleť tak můžeme zaznamenat u jednoho klienta a musíme tedy řešit daný problém dle aktuální situace a stavu pleti.

Stávající produkty dostupné na trhu nejsou uzpůsobeny potřebám mladších klientů a z tohoto důvodu Linda Meredith vyvinula alternativní řešení v péči o pleť. Produkty Lindy Meredith byly vyvinuty tak, aby pracovaly s konkrétními problémy pleti a neřeší tedy odlišnost použití dle daného typu pokožky. Produkty mohou být vzájemně kombinovány, čímž lépe přispívají k řešení daného problému pleti. To je jediná a správná cesta v péči o pleť nové generace.

Ošetření
COLLAGEN

Je čistý přírodní (živočišný) produkt, který má výjimečné hydratační a zvlhčující schopnosti a impozantní zpevňující efekt. Collagen je hlavní stavební matriál svěže a mladě vypadající pokožky, který podporuje její pevnost a pružnost. Kolagenová vlákna, která jsou našemu tělu vlastní, udržují vlhkost a hydrataci v pokožce a jejich úbytek během času má vliv na stárnutí organismu a s tím i kůže. Pro udržení pevnosti a pružnosti musíme tuto stavební jednotku pleti neustále aktivně dodávat, abychom se vyhnuli případným injekčním zákrokům a jiným úpravám plastické chirurgie. Toto ošetření může výrazně zlepšit vzhled pokožky. Zklidňuje a zjemňuje povrch pleti zejména po jakémkoliv podráždění, ozařování pleti i po odstranění chloupků. Také zlepšuje schopnost pleti absorbovat specifické aktivní ingredience a zvýší jejich efektivitu. Při absolvování šesti ošetření Collagen je viditelná redukce vrásek srovnatelná s chirurgickým zákrokem. Spojení všech těchto nejefektivnějších ošetření je vhodné pro redukci vrásek a dlouhodobou hydrataci a prevenci v boji proti stárnutí pleti.

Ošetření Kyselinou
hyaluronovou

Kyselina hyaluronová je velmi populární v oblasti krásy a zdraví. Ačkoliv je nám známo, že se v našem těle stejně jako collagen vyskytuje, není jí vždy na těch správných místech dostatečné množství, aby naši pokožku dokonale hydratovala a udržela dětsky krásnou. Linda Meredith vyvinula speciální masku ze 100% kyseliny hyaluronové, která má při zapracování kyslíkem ještě větší a dlouhodobější výsledky. Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu, které pojme přibližně tisícinásobek své hmotnosti. Brání prostupu virů a bakterií, má úžasně pozitivní vliv na elasticitu kůže. Po tomto ošetření bude vaše pleť opravdu jemná, pružná a prozářená, jako dětská pokožka.

O2 treatment

Kyslík je nejléčivější prostředek pro redukci viditelných vrásek, efektivní vypnutí a rozzáření pleti. Proto, aby kyslík fungoval tak jak má, musí mít nějaký transportér (přepravce), který ho bude udržovat hluboko ve spodní vrstvě pokožky a bude postupně uvolňovat jeho blahodárné účinky. Tímto zázračným přípravkem je Oxygen Sérum, které je speciálně navrženo pro toto ošetření a jeho použití je dovoleno výhradně profesionálům, vyškoleným pro ošetření značkou Linda Meredith.

Toto ošetření je možné jako nadstavba k dalším ošetřením Lindy Meredith nebo je ho možné absolvovat samostatně, nejlépe jako detoxikační a omlazující kůru 6–10 ošetření v kratších intervalech. Není omezeno věkem ani stavem pleti, v každém případě přináší pleti infuzi potřebných minerálů, vitamínů a látek, které aktivně bojují proti stárnutí a jiným nežádoucím nedostatkům pleti.

V-tox oxygen

Další alternativa O2 ošetření Lindy Meredith za pomoci nadčasového produktu V-Tox, který dosahuje zdaleka nejlepších výsledků v boji s vráskami. V-tox je navržen tak, aby klientka viděla výsledky již po prvním použití. V kombinaci s kyslíkem jsou jeho účinky ohromující. Je vhodný pro klientky a klienty, kteří nechtějí podstupovat invazivní jehlové zákroky plastické chirurgie v podobě aplikace botoxu a jiných látek garantujících okamžité účinky, ale s odstupem času deformují vzhled obličeje a jsou pro náš organismus toxické. Linda Meredith V-TOX oxygen je bezpečnou a efektivní metodou pro ty, kteří v jakémkoliv věku a stavu chtějí vidět okamžité zlepšení stavu své pokožky.

Při tomto ošetření se provádí standardní ošetření kyslíkem za pomoci speciálně navrženého Oxygen séra a potom se na problematická místa přidává V-Tox který se zapracuje do hlubokých vrstev pokožky s využitím výše zmiňovaného kyslíku. To zaručí, že výsledky z takového ošetření přetrvávají i po dobu několika měsíců. Léčba každého klienta může pokračovat i doma nebo na cestách zakoupením přípravku V-Toxu nebo Oxygen Mask na doporučení vaší kosmetičky.

Zpracování osobních údajů

10 + 10 =

Kdo používá kosmetiku Linda Meredith

Zapomenuté heslo?
Ztratili jste heslo? Zadejte své uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu. Získáte odkaz na vytvoření nového hesla prostřednictvím e-mailu.
Vaše osobní údaje nesdílíme s nikým jiným.