Vitamin Repair Serum – Linda Meredith

1 580 

Toto silné regenerační sérum je složeno z 100% přírodních esenciálních olejů, které se okamžitě vstřebávají do Vaší pokožky. Napravuje silná poškození Vaší kůže, včetně jizev a dalších stop jejího podráždění. Sérum lze kombinovat s jakýmkoliv produktem z řady Linda Meredith.

Skladem

Popis

V dřívějších dobách byli krémy a séra na bázi oleje vytvořeny pouze z minerálních olejů, které ulpívaly na povrchu pokožky. Jejich použití vedlo k ucpávání pórům a celkovému zhoršení dýchacích schopností naší kůže. Revoluční změna nastala při výměně těchto olejů za 100% esenciální oleje prvotřídní kvality. Tyto oleje mají menší molekulární strukturu a mohou tak lépe proniknout pod povrch pokožky. Sérum Linda Meredith je navrženo tak, aby využilo veškerý svůj léčebný a regenerační potenciál. Nejlépe se používá v kombinaci s hydratační péčí, nebo ho lze použít i samostatně jako noční regeneraci.

Aplikace (použití):

KROK 1: Stisknutím horní části uzávěru naberte množství olejového séra do uvnitř obsažené pipety. Produkt otevřete a naneste 2 – 3 kapky do Vašich dlaní, nebo je smíchejte s Vaším oblíbeným krémem. Třením dlaní o sebe produkty spojte a naneste krouživými pohyby na celý obličej i krk…

KROK 2: Není nutné se vyhýbat oblasti očí. Sérum je velmi jemné a pomůže snížit výskyt linií v těchto oblastech.

Další informace

Hmotnost 0,1 kg
Obsah

30ml