Calm Plus Ampoule – Dr. Schrammek

870 

Ampule pro citlivou a namáhanou pleť

Tyto speciální ampule, naplněné koncentráty z účinných látek, nabízejí okamžitou pomoc podrážděné pleti. Díky obsahu panthenolu a aloe vera mají silný zklidňující a protizánětlivý účinek. Posilují pleť, zejména typ pokožky se slabými cévkami a sklony k zarudnutí.

Skladem

Popis

Dr. Schrammek vyvinula celou sérii těchto speciálních ampulí, pro všechny typy pokožek a jejich různé potřeby. Jedním z nich jsou i Sensi Calm Ampoule. Sérum obsažené v těchto ampulích se okamžitě vpíjí hluboko do pokožky a podněcuje kůži k jejímu zklidnění a okamžité regeneraci. Obsahuje koncentrát z ramnózy a antikuperozní komplex látek (arnika, jílovec, vilín a hroznová jadérka).

Hlavní účinky:

  • silné uklidňující a protizánětlivé účinky
  • posiluje citlivou pokožku a pokožku se slabými cévami
  • zarudnutí je viditelně zmenšeno
  • okamžitá pomoc pro podrážděnou pokožku

Použití:  pro snadnou a hygienickou aplikaci odtrhněte uzávěr aplikátoru a naneste produkt jako obyčejně. Hluboký účinek koncentrátu aktivních složek může být vylepšen mechanickou masáží. Zvyšující účinek přináší i metody využívající elektrická zařízení jako ultrazvuk a iontoforéza. Ampule lze využít také jako intenzivní sedmidenní domácí kúru, kdy každý den na pleť nanesete jednu celou ampuli (1/2 ráno a druhou 1/2 večer).

Další informace

Hmotnost 0,05 kg
Obsah

7x 2 ml

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Calm Plus Ampoule – Dr. Schrammek“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *