Sleva!

Balancing Intensive Complex

Original price was: 2 650 Kč.Current price is: 2 120 Kč.

Komplex pro navrácení rovnováhy se skládá z přírodních antibakteriálních prvků a esenciálních olejů, které pleť rozjasňují a regulují její hormonální a buněčnou rovnováhu. Je vhodný pro pleť, která má problémy s mastnějšími oblastmi a skupinami ucpaných pórů. Podporuje uzdravení pleti a minimalizuje možnosti infekce a navrací rovnováhu nadměrně činným mazovým žlázám.

Skladem

Popis

Tento intenzivní komplex je vhodný pro smíšenou a mastnou pleť, která prochází hormonální nerovnováhou. Také je vhodný pro pokožku, která má sklony
k pigmentaci. Nebo pro pleť která je zašedlá a bez života. Obsahuje šalvěj, která stahuje póry a reguluje vylučování kožního mazu. Výtažky s cypřiše odstraňují toxiny. Lahvička se stopovými prvky, skvěle doplňuje tento komplex pomocí mědi, která čistí, rozjasňuje a léčí vyrážky. Zatímco draslík reguluje mastné kyseliny a hořčík z koncentrované mořské vody, podporuje rovnováhu pokožky.

V intenzivních komplexech se nachází tři kategorie stopových prvků a esenciálních olejů, každá z nich se zaměřuje na specifické potřeby jednotlivých typů pleti a ošetřuje pokožku s viditelnými výsledky.

Aplikace (použití):

Intenzivní komplexy se dají použít dvěma způsoby:

  1. Každodenní ošetření pleti: 3-5 kapek vašeho intenzivního komplexu naneste na ruce a aplikujte ho přímo na obličej, krk a dekolt jako sérum. V pokožce tak dojde k intenzivní výživě a podpoře regenerace a obnovy buněk.
  2. Doplnění vašich dalších produktů: Zintenzivněte svoje produkty přidáním několika kapek vašeho intenzivního komplexu. Smíchejte krém, šampon, tělové mléko a další produkty v dlani spolu s intenzivními komplexy a použijte dle instrukcí daného produktu.
Doplňující produkty:

Minerální maska – hloubkově čistí ucpané póry, a posiluje uzdravování pleti v jednotlivých buňkách.

Exfoliační maska – odstraňuje odumřelé kožní buňky a zlepšuje vzhled komedonů a zajišťuje maximální proniknutí vyrovnávacího komplexu.

Mořská emulze – lehký krém na zmatnění pleti, který vytváří antioxidační ochranu.

Mořský toner – formule s mořskými látkami a esenciálními oleji, která slouží pro navrácení rovnováhy a přirozené funkci pokožky.

Další informace

Obsah

2 x 15ml