Sooting SOS Fluid – Dr. Schrammek

1 395 

SOS Soothing Fluid je dermatologicky vyvinutý produkt, který je speciálně navržen k redukci reakcí pokožky, jako je zčervenání, stažení a pálení. Poskytuje okamžitou úlevu a uklidňuje podrážděnou pokožku.

Skladem

Popis

S jeho příjemně lehkou konzistencí, která chladí pokožku a rychle se vstřebává, se budete cítit pohodlně. Jeho ultra lehká tekutá struktura zanechává pokožku lehkou a pohodlnou. Speciální složení tohoto produktu předchází nadměrnému “uzavření” pokožky a pocitu tepelného uzávěru, které byste mohli zažít s mastnými krémy.

Navíc, když produkt skladujete v lednici, získáte dvojitý chladící efekt, který ještě více osvěží vaši pokožku.

Složení tohoto produktu je založeno na silných účincích přírodních látek. Multi-bylinný komplex obsahuje 7 osvědčených léčivých rostlin, které působí jako “hasiči” proti podráždění pokožky. Defensil®, známý jako “bylinný kortizon”, poskytuje silné uklidňující a protizánětlivé účinky. Rostlinný squalan posiluje ochrannou bariéru pokožky, zatímco aloe vera hydratuje a uklidňuje. CM-Glucan Forte pak přispívá k posílení celkového stavu pokožky.

SOS Soothing Fluid je ideálním produktem pro ženy, které trpí citlivou a zčervenalou pokožkou, a poskytuje intenzivní péči a úlevu od nepříjemných příznaků.

Další informace

Hmotnost 0,05 kg
Obsah

50 ml

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Sooting SOS Fluid – Dr. Schrammek“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *