Sleva!

Cream Cleanser – Linda Meredith

875 2 335 

Luxusní krémový odličovač plný přírodních olejů. Obsahuje výtažky z avokáda, kokosu a okurky, které vyživují a zklidňují pokožku při odstraňování líčidel a nečistot na pleti. Současně zabraňuje ztrátě živin a vysušování Vaší pokožky.

Popis

Odličování je často zanedbávanou součástí každodenní péče, proto mu věnujte zvýšenou pozornost. Na dobrých základech péče o pleť lze dobře stavět. Pocit, kdy je pokožka důkladně vyčištěná, pomocí čistících a odličovacích přípravků, ale i zklidněná a vyživená, je pro pleť nenahraditelný.

Tento krémový odličovač je natolik šetrný k Vaší pokožce, že ho lze použít i v okolí očí. Jeho hedvábná konzistence poskytuje úlevu Vaší namáhané pleti po náročném dni a jeho vůně zklidňuje Vaši mysl. Rozpouští a odstraňuje veškeré pigmenty z líčidel, i ostatní nečistoty, jež ulpívají na povrchu Vaší kůže. Na rozdíl od přípravků s obsahem mýdel, Cream Cleanser zabraňuje vysušování pleti, ztrátě živin a hydratace. Vyrovnává správné PH pokožky a reguluje tvorbu kožního mazu.

Aplikace (použití):

KROK 1: Naneste dostatečné množství odličovacího krému do navlhčených dlaní (asi množství jedné kávové lžičky). Začněte ho aplikovat na čelo a pomocí krouživých pohybů postupujte níže na celý obličej a krk…

KROK 2: Dle síly Vašeho makeupu či jiného znečištění obličeje přidávejte větší množství produktu a vody. Celý proces případně zopakujte…

KROK 3: Důkladně opláchněte Cream Cleanser teplou vodou, pomocí Vašich dlaní nebo kosmetických houbiček. Věnujte zvláštní pozornost linii vlasů a záhybům obličeje.

Další informace

Hmotnost -
Obsah

50 ml, 120ml, Cream Cleanser + Gel Cleanser (2 x 50ml), Cream Cleanser + Gel Cleanser (2 x 120ml)