LM2 – Linda Meredith

2 090 

Tato lehká emulze je ideální pro klienty, kteří nemají rádi těžké krémy, ale přesto chtějí vidět výsledky. LM2 je unikátní svým bohatým složením. Obsahuje vitamíny A, C & E. Zelený čaj je zde přidán jako antioxidant, Beta-Glukan stimuluje tvorbu kolagenu, a vitamín B5 podporuje regeneraci buněk. Extrakt z Aloe Vera a Camellie snižuje známky stárnutí a zklidňuje pokožku.

Skladem

Popis

Tento vysoce hydratační fluid s unikátním složením je navržen tak, aby vyhovoval všem typům pleti a okamžitě se vstřebal do hlubokých vrstev pokožky. Obsahuje Beta Glucan, který jako účinný doplněk výživy pleti podporuje její obranyschopnost. Tento vědecky ověřený modifikátor efektivně bojuje proti všem virům a bakteriím, které mohou útočit na naši pokožku. LM2 tak poskytuje komplexní péči, která po všech stránkách zdokonaluje vitalitu Vaší pleti.

Aplikace (použití):

KROK 1: Ačkoli je krém LM2 velice oblíbený pro denní použití, můžete ho aplikovat jak ráno, tak i večer, případně ho kombinovat s jinými produkty od Lindy Meredith

KROK 2: 1- 2 pumpičky krému LM2 naneste do Vašich dlaní.  Následně jej rovnoměrně aplikujete na celý Váš obličej. Tento přípravek je vhodný i pro oční okolí, krk i dekolt. Dle potřeby proces opakujte.

Další informace

Obsah

50ml