Q3

2 480 

Tento elegantní krém Vás na první dotek uchvátí svou specifickou konzistencí. Při jeho nanesení ucítíte jeho lehkost a snadnou absorpci, ale zároveň jeho sílu pleť vyživit a harmonizovat její vláhu.

Skladem

Popis

Pokročilé řešení stárnutí pleti v podobě tohoto lehkého krému s velmi komfortní konzistencí. Obsahuje saflorový a sójový olej, ale také velké množství vitamínu E pro zklidnění pokožky. Další významnou složkou krému je látka Purcellin, která je používána k léčbě těžkých poškození pokožky a léčbě jizev.

Q3 je vhodný pro všechny typy pleti. Ocení ho především klienti a klientky potýkající se s pletí unavenou a zašedlou, s pletí, která prahne po výživě a zároveň velké dávce hydratace. Patří mezi nejoblíbenější krémy od Linda Meredith, a to naprosto oprávněně. Působí v hlubokých vrstvách pokožky a napravuje její poškození. Probouzí v naší pleti schopnost regenerace. Pokožka je po použití vláčná, svěží, mladistvá a zářivá.

Aplikace (použití):

KROK 1: Tento produkt si okamžitě zamilujete. Malé množství naneste pomocí konečků prstu na celý obličej včetně okolí očí, krku a dekoltu…

KROK 2: Jemně vmasírujte krém do pokožky do jeho úplného vstřebání…

KROK 3: Pro intenzivní účinek a regeneraci, nebo při větším poškození pokožky (vysušení nebo spálení od slunce) naneste větší množství Q3 na celý obličej a ponechejte ho do úplného vstřebání jako masku.

Další informace

Obsah

50ml

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Q3”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *