Amazon

4 800 

Exkluzivní balzám, který pomáhá posílit přirozenou ochranou bariéru pokožky. Působí jako velmi silný protizánětlivý lék pro všechny typy pleti. Zklidňuje i velmi suchou, nebo výrazně podrážděnou kůži a zároveň ji dodá dokonale hladký vzhled. Amazon obsahuje velkou řadu silných antioxidantů. Velké množství vitamínu C, omega mastné kyseliny 6 a 9, výtažek z ovoce Acai a vzácný léčivý olej Andiroba. Amazon neobsahuje žádné vonné přísady, jeho příjemná karamelová vůně je zásluhou výjimečných léčivých přísad.

Skladem (dostupné na objednávku)

Kategorie: ,

Popis

Amazon musíte pocítit na vlastní kůži, abyste uvěřili jeho léčivým schopnostem. Dokáže pracovat v hlubokých i povrchových vrstvách kůže zároveň. Mikročástice vitamínu C pronikají hluboko do pokožky a mají okamžitý účinek proti jejímu stárnutí. Omega oleje revitalizují stárnoucí pokožku tím, že zvyšují tvorbu kolagenu a elastinu. Protizánětlivé léčivé přísady bojují proti řadě podráždění kůže na povrchu, jako jsou spáleniny, ekzémy, lupénka, nebo velmi suchá kůže. I když je Amazon bohatý na oleje a neobsahuje ani kapku vody, zanechává díky své konzistenci dokonale matný a vyhlazený povrch. Je vhodný pro klientky, které nechtějí používat makeup, ale přesto chtějí mít hladkou a matnou pleť. Je ideální i pro muže, kteří většinou nemají rádi mastný film na povrchu pokožky, jaký zanechávají silně výživné krémy na bázi oleje.

Aplikace (použití):

KROK 1
Vzhledem k tomu, že tento výrobek má konzistenci tužšího balzámu, je třeba ho před aplikací lehce rozehřát mezi konečky prstů. Na celý obličej spotřebujete množství o velikost dýňového semínka…

KROK 2
Při aplikaci věnujte zvláštní pozornost poškozeným nebo podrážděným oblastem kůže, ale i vráskám a jizvám. Nanášejte ho lokálně nebo celoplošně na celý obličej, a to vždy jako poslední krok Vaší péče bez použití makeupu nebo pudru.

Další informace

Obsah

50g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Amazon“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *