Precious Pearl Ice Cubes

2 480 

Ledové kostky vyrobené z kultivovaných bílých perel, spojeny s kyselinou hyaluronovou, jsou bohaté na hedvábné proteiny i na aminokyseliny, které mineralizují pokožku. Obsahují květiny Leontopodium alpinum (Protěž alpská), které viditelně zesvětlují pleť a snižují výskyt slunečních a stařeckých skvrn, aby podpořily rovnoměrnější vzhled pokožky. V kombinaci s kryoterapií nabízejí okamžitý efekt zářivé pokožky, která zvyšuje pevnost a vitalitu pokožky.

Skladem

Popis

Tento dynamický vzorec složení perlových kostek je rychle absorbován pokožkou a zlepšuje její stav. Kryoterapie (léčba ledem) je terapeutická metoda používající nízké teploty a je všeobecně známo, že má reverzní účinek na buněčné stárnutí a podporuje funkci kůže. Použití extrémního chladu na pokožce obličeje a krku má tyto účinky: vazokonstrikce cév, která urychluje vypouštění poškozených buněk, toxinů a jiných metabolických odpadů.

Pecious Pearl Ice Cubes jsou vhodné pro všechny typy pleti, ale zejména pro pleť trpící tmavými skvrnami a pleť která jeví známky stárnutí, dehydratace a zašedlosti. Perlový extrakt, který je vyrobený z čistě kultivovaných perel, má vysoce protistárnoucí a mineralizační účinky. Toto silné sérum v ledové kostce je velmi bohaté na aminokyseliny a další rostlinné výtažky. Vědecké studie ukazují, že tato kombinace stimuluje produkci specifických růstových faktorů, které aktivují funkce kůže a zlepšují obnovu buněk. Kůže tak velmi snadno a rychle obnovuje svou pružnost a zářivost. Díky zvýšenému drenážního efektu způsobenému chladem se pokožka stává hladší a pružnější.

Použití kryoterapie zaručuje pleti maximální účinnost aplikovaných přípravků.

Aplikace (použití):

Sady ledových kostek je třeba skladovat v mrazničce. Před použitím vyberte jednu ledovou kostku z mrazáku, vyjměte ji z formy a vložte ji do přiloženého pytlíčku z gázy. Gázu chyťte těsně nad ledovou kostkou a jemnými pomalými krouživými pohyby potírejte pokožku obličeje, dekoltu i krku. Poté sérum vmasírujte pomocí prstů a dlaní do kůže, dokud se kostka úplně nevstřebá.

Ledové kostky aplikujte na vyčištěnou a tonizovanou pleť. Nejlepší je použití ráno a/nebo večer před tím, než půjdete ven. Kostky aplikujte v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Následně použijte make-up.

Každá ledová kostka by měla být použita pouze jednou. Po roztátí kostky již zpět nezmrazujte.
Kostky jsou určeny pro všechny typy pleti, pleť bez života, stárnoucí pleť, rozšířené póry, T zóna.

Použití extrémně chladných teplot na obličeji a krku má tyto účinky:

  • Stažení cév urychluje vylučování poškozených buněk, toxinů a metabolického odpadu.
  • Příjemný pocit pohody a osvěžení na tváři.
  • Díky rychlejšímu vylučování se pleť stává hladší a jemnější.
  • Vyhlazení drobných vrásek a rozjasnění pokožky.
  • Lifting obličeje díky eliminaci otoků a zpevnění kolagenových vláken.
  • Produkty naneseny hned po použití ledových kostek Express Radiance se lépe absorbují.
  • Použití kryoterapie garantuje maximální účinnost produktů péče o pleť.

Další informace

Obsah

6 x 7ml

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Precious Pearl Ice Cubes“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *