Gentle Mistletoe Shampoo – Jmelový šampón

790 

Šampon ze jmelí je netradičním, ale účinným řešením pro jemnou vlasovou péči. Je bohatý na uklidňující botanické extrakty květů jmelí, plodů fenyklu, řebříčku a heřmánku, proto je vhodný i pro citlivou pokožku hlavy. Navíc extrakt z meduňky vlasy skutečně posiluje. Výsledkem je zklidněná pokožka hlavy, jemné vlasy, příjemný pocit, měkké a lesklé kadeře.

Skladem

Kategorie: ,

Popis

Použití:

Tento jemný šampon můžete používat samostatně nebo jej můžete přizpůsobit svým individuálním potřebám přidáním intenzivního komplexu Anne Semonin. Jednou, nebo dva krát týdně, vmasírujte tento šampon do suchých vlasů, pročešte je a nechte ho chvíli působit. Poté ho teplou vodou napěňte konečky prstů a následně pořádně opláchněte. Podle potřeby postup opakujte. Zamezte kontaktu s očima. Pokud přijde gel do kontaktu s očima, řádně vypláchněte vodou.

OŠETŘENÍ VLASŮ ŠITÉ NA MÍRU: Směsi na míru by se měly míchat vždy těsně před použitím. Smíchejte malé množství šamponu s 5 kapkami esenciálních olejů a stopových prvků intenzivního komplexu dle vašich individuálních potřeb. Pro intenzivní ošetření aplikujte směs na suché vlasy, vmasírujte ji do pokožky hlavy a na 10 minut zabalte hlavu do teplého ručníku. Dále pokračujte podle pokynů výše.

Další informace

Obsah

200 ml

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Gentle Mistletoe Shampoo – Jmelový šampón“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *