NEJČISTŠÍ MOŘSKÁ VODA

Zdroj života pro Vaši pokožku. Nachází se v produktech Super Aktiv a v ledových kostkách. Tato unikátní voda, bohatá na minerály, živiny a kyslík, se čerpá z přírodní nádrže, jejíž čistota a množství živin jsou přísně sledovány a podporovány její údržbou. Výjimečné složení této blahodárné ingredience se liší od klasické mořské vody tím, že obsahuje větší podíl MANGANU a KŘEMÍKU. Svými aktivními látkami dokáže s pokožkou okamžitě komunikovat a regenerovat jí v hlubokých vrstvách. Díky pravidelnému používání se zvyšuje cirkulace živin v pokožce.

SEA RETINOL

Nachází se v krému proti vráskám ANNE SEMONIN Miracle Eye Contour. Je to látka, která se extrahuje z pobřežního druhu skalního Empíru. Svými vlastnostmi je velice podobná Retinolu, jenž je v kosmetickém světě velmi účinnou a vyhledávanou látkou.

NEUROKOSMETICKÉ SLOŽKY

Nervové pokrytí pokožky je velmi bohaté a zasahuje až na povrch pokožky. To znamená, že existuje přímé spojení naší kůže a hluboké nervové soustavy. Neurokosmetické složky mají za úkol odbourávat stres z vrchních vrstev pokožky. Populární ledové kostky, ale také nové produkty Super Active, předcházejí poškození pokožky stresem. V pokožce se díky těmto chytrým složkám uvolňuje beta-endorfin, který navozuje klid v pokožce a přispívá k jejímu vyrovnanému a odpočatému vzhledu.

MEXICAN WILD YAM

Tato složka je obsažená v krému Dheanne a je bohatá na látku diosgenin, který zvyšuje regeneraci pleti a podporuje buňkové funkce. Velmi se podobá funkcím hormonu estrogen, jehož úbytek v organismu má za následek stárnutí pokožky

PHORMIDIUM PERSICINUM

Tato biotechnologická složka byla vybraná pro svojí vynikající biometrickou schopnost zpomalovat stárnutí pokožky. Stimuluje produkci přírodních obranných proteinů v kůži, aby lépe chránila pokožku před poškozením volnými radikály, což je jedna z hlavních příčin stárnutí pokožky.     

JANIA RUBENS

Je vzácnou složkou značky ANNE SEMONIN. Jedná se o malý červený korál, který má fantastickou schopnost vázat na sebe stopové prvky. Díky jeho remineralizační a ultra zvlhčovací síle je jednou z nejúčinnějších přírodních složek ž mořského světa. Tuto zázračnou složku najdete v mořské emulzi a Oligo ochranném krému SPF 30.

Zpracování osobních údajů

11 + 3 =